SERIO

2013-1-PL1-LEO05-37526

Wzmocnienie umiejętności pracowników budowlanych w ramach BHP przy użyciu multimedialnego szkolenia opartego na przykładach zaczerpniętych z życia codziennego.

 

Projekt SERIO 2013-1-PL1-LEO05- Wzmocnienie umiejętności pracowników budowlanych w ramach BHP przy użyciu multimedialnego szkolenia opartego na przykładach zaczerpniętych z życia codziennego rozpoczął się w marcu 2014. Celem projektu jest stworzenie aplikacji dotyczącej szkolenia z zakresu BHP. Aplikacja będzie dostępna na urządzenia mobilne – tablety, smartfony (Android OS).

SERIO skierowane jest na  aktywną metodę uczenia się. Aplikacja SERIO będzie zawierać praktyczne przykłady reakcji na niebezpieczeństwa, prezentować niebezpieczne sytuacje, ostrzegać przed zagrożeniami, uczyć reagowania i bezpiecznego myślenia.

  • Aplikacja SERIO – poziom A2 EQF
  • Zakres kursu – cztery moduły podzielone na piętnaście lekcji
  • Dzięki aplikacji użytkownicy będą mogli w „bezpieczny” sposób zmierzyć się z problematycznymi sytuacjami i rozwiązać podane zadania.

www.serio.mobi

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl