Projekty PZPB

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że z przyczyn obiektywnych i niezależnych od organizatora, zmuszeni jesteśmy przenieść zaplanowaną na 21-22 czerwca Konferencję Polska Wizja Zero, połączoną z crash testami infrastruktury drogowej na jesień tego roku. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. O szczegółach dotyczących daty i miejsca będziemy informować na naszej stronie internetowej i w korespondencji. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani dodatkowymi informacjami prosimy o kontakt mejlowy lub telefoniczny: kontakt@wizjazero.pl , tel. 601 282 822.

Poświęcona projektowaniu, w wyposażaniu w infrastrukturę i utrzymaniu dróg oraz bezpieczeństwu pracy, połączona z crash testami urządzeń bezpieczeństwa. Konferencję wspierają sygnatariusze Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie.

  • Gala 25-lecia PZPB – 21. września

Uroczyste, jubileuszowe spotkanie zaproszonych Gości Specjalnych połączone z koncertem w Filharmonii Narodowej.

  • Wieczór Wigilijny branży Infrastruktury i Budownictwa

Doroczne, przedświąteczne spotkanie w Galerii Porczyńskich w gronie osób i firm zaprzyjaźnionych.

  • Bal Charytatywny PZPB – 10. lutego 2018

Już drugie spotkanie zaproszonych Gości, którego celem jest wsparcie finansowe określonej organizacji za pomocą środków uzyskanych z licytacji dzieł sztuki pozyskanych w ramach programu BAIK (Budownictwo, Architektura, Infrastruktura i Kultura).

 

 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl