Polski Związek Pracodawców Budownictwa był jednym z wystawców podczas XXII Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA, które odbyły się w dniach 31 maja – 2 czerwca w Kielcach.

Setki odwiedzających, dziesiątki udzielonych bezpłatnych porad prawnych – tak wyglądało stoisko PZPB na XXII Targach AUTOSTRADA-POLSKA.

Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą APAX Consulting Group Sp. z o.o., specjalizującą się we wdrażaniu strategicznych zmian w wiodących firmach polskich i międzynarodowych, a także kancelariami prawniczymi Hogan LovellsRöhrenschef po raz pierwszy w historii Targów odwiedzający i wystawcy mieli okazję skorzystać z bezpłatnych konsultacji i porad prawnych z zakresu m.in. podatku VAT, optymalizacji procesów zarządzania, ochrony wierzytelności, postępowań sądowych w sprawach budowlanych, partnerstwa publiczno-prywatnego, prawa zamówień publicznych i wielu innych zagadnień.

 

Stoisko PZPB odwiedziło wiele osób zainteresowanych działalnością naszego Związku, mieliśmy także zaszczyt gościć ministra infrastruktury i budownictwa, pana Andrzeja Adamczyka.

 

W trakcie Targów odbyła się konferencja „Dialog się opłaca. Od Białej Księgi Branży Drogowej do optymalizacji budowy dróg”, zorganizowana przez Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa i Polski Związek Pracodawców Budownictwa, wspólnie z organizacjami branżowymi sektora drogowego – sygnatariuszami Białej Księgi Branży Drogowej. W trakcie wydarzenia Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa, wraz z sygnatariuszami Białej Księgi Branży Drogowej zaprezentowali końcowe rekomendacje Komitetu Sterującego ds. optymalizacji procesu realizacji inwestycji drogowych.

Dziękujemy wszystkim osobom, które odwiedziły nasze stoisko i do zobaczenia za rok!

 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl