W imieniu Rady i Zarządu Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w dorocznym Wielkim Balu Charytatywnym środowiska budownictwa i infrastruktury, który odbędzie się 10 lutego 2018 roku o godz. 20.00 w hotelu Hilton Warszawa.

Wielki Bal Charytatywny odbędzie się w szczególnym dla wszystkich roku 100-lecia odzyskania niepodległości, a zarazem 100-lecia polskiego budownictwa w odrodzonej Polsce. Ten ważny rok to także czas jubileuszy wielu firm członkowskich Związku, co jest dodatkową okazją do świętowania.
Wszystkie te przesłanki pragniemy połączyć, aby zrealizować niezwykły cel charytatywny i pomóc tym, którzy tej pomocy naprawdę potrzebują. Przygotowana specjalnie dla Państwa aukcja wybranych dzieł sztuki i prac artystycznych pomoże nam zebrać odpowiednie środki a całkowity dochód przekazać na wybrany cel.

O Balu

  • Znamienici Goście – przedstawiciele zarządów i firm z sektora budownictwa i infrastruktury, administracji państwowej i organizacji branżowych, ok. 300 osób,
  • Profesjonalna aukcja tematycznie wyselekcjonowanych dzieł sztuki i prac artystycznych,
  • Uroczysta kolacja przy 10-osobowych stołach,
  • Muzyka na żywo – coverowy zespół Drugi Tydzień,
  • Ponadto – wybór win, open bar, wyśmienite desery, bufet z przekąskami,
  • Doskonała zabawa nawet do rana

Dress code: black tie

Mamy nadzieję, że znajdą Państwo czas spędzić ten wieczór z nami. Poniżej znajdą Państwo formularz zamówienia miejsc ze szczegółowymi informacjami.
http://pzpb.com.pl/wp-content/uploads/2017/12/Zamowienie-Bal-PZPB-2018_firmy-PZPB.pdf
http://pzpb.com.pl/wp-content/uploads/2017/12/Zamowienie-Bal-PZPB-2018.pdf

Download (PDF, 1.84MB)