Nadchodzące wydarzenia:

Poświęcona projektowaniu, w wyposażaniu w infrastrukturę i utrzymaniu dróg oraz bezpieczeństwu pracy, połączona z crash testami urządzeń bezpieczeństwa. Konferencję wspierają sygnatariusze Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie.

Uroczysta gala stanowiąca kulminacyjny punkt obchodów 25-lecia Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa.

To sportowe spotkanie zgromadziło ponad 200 osób – zawodników z dziewięciu firm budowlanych zrzeszonych w PZPB oraz rzeszę kibiców, a wśród nich także dzieci, dla których organizator przygotował specjalne atrakcje.

Tym razem stoisko Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa skupiło firmy, dla których wspólnym mianownikiem jest wyraz “innowacja”.

W ramach Balu odbyła się aukcja charytatywna, przygotowana i przeprowadzona wspólnie przez PZPB i Dom Aukcyjny Art In House. Zysk z Aukcji, który wyniósł blisko 60 tys. złotych, został przekazany na cel charytatywny.

Coroczne, przedświąteczne spotkanie w Galerii Porczyńskich w gronie osób i firm zaprzyjaźnionych.

Poświęcona projektowaniu, w wyposażaniu w infrastrukturę i utrzymaniu dróg oraz bezpieczeństwu pracy, połączona z crash testami urządzeń bezpieczeństwa.

Stoisko PZPB odwiedziło wiele osób zainteresowanych działalnością naszego Związku, mieliśmy także zaszczyt gościć ministra infrastruktury i budownictwa, pana Andrzeja Adamczyka.

Jedno z największych i najważniejszych spotkań branży budowlanej w Polsce.

 

 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl