Sto lat po karnawale niepodległości mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wsparcia Wielkiego Charytatywnego Balu Infrastruktury i Budownictwa.
Jego Goście, czerpiąc z narodowej przeszłości, budują Polskę naszych oczekiwań i ambicji. Projektanci i wykonawcy terminali lotniczych, witających przybywający do nas świat, nowoczesnych autostrad, śmiałych w formie biurowców, teatrów, filharmonii… Rekonstruktorzy osobistych i społecznych aspiracji współczesnych Polaków.

To już trzecia edycja Wielkiego Balu Charytatywnego, który łączy przedstawicieli zarządów i firm z sektora budownictwa, administracji państwowej i organizacji branżowych. PZPB wraz z domem aukcyjnym Art In House wspólnie działają na rzecz tych, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują. Cały dochód z licytacji przeznaczany jest na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Jeśli zechcieliby Państwo wesprzeć finansowo to przedsięwzięcie i tym samym potrzebujące dzieciaki, zachęcamy gorąco do kontaktu i rozmów. Oprócz pakietu sponsorskiego, oferujemy Państwu naszą elastyczności i otwartość na rozmowy.

Zapraszamy do kontaktu:
Gabriela Sobiech – tel. 696 450 777, g.sobiech@pzpb.com.pl
Eliza Kruppik – tel. 607 780 820, e.kruppik@pzpb.com.pl