Pięciogwiazdkowy hotel Sheraton Grand Warsaw ma prestiżową lokalizację – przy jednym z najważniejszych, historycznych placów stolicy – placu Trzech Krzyży.

Wnętrza hotelu zostały zaprojektowane przez znanego projektanta Alexa Kravetza i łączą w sobie elegancję oraz nowoczesność. Hotel oferuje 700 miejsc noclegowych w klimatycznie urządzonych pokojach i apartamentach. Każdy pokój wyposażony jest w biurko, sprzęt do prasowania oraz duży telewizor z dostępem do kanałów kablowych w wielu językach. W całym obiekcie jest zapewniony dostęp do Internetu. W komfortowych łazienkach są kosmetyki, szlafroki i suszarki do włosów. Goście mogą zrelaksować się w spa, w klubie fitness lub korzystając z sauny czy masażu.

Hotel zlokalizowany jest w centrum Warszawy zaledwie 5 minut spacerem od Nowego Światu, 10 minut do Łazienek Królewskich.
www.sheratonwarsaw.pl

Zapraszamy do rezerwacji

Thank you for choosing to have your Event with us!
Here’s your reservation link your guests can use to make reservations:
Book your group rate for PZPB – CALL IN

You will find the information for your online reservation link below. If you have questions or need help with the link, please do not hesitate to ask. We appreciate your business and look forward to a successful event.

Event Summary:
PZPB – CALL IN
Start Date: Friday, February 9, 2024
End Date: Monday, February 12, 2024
 Hotel(s) offering your special group rate:

Sheraton Grand Warsaw for 530 PLN per night

Book your group rate for PZPB – CALL IN