Czy polski rynek budowlany zasługuje na nowe przepisy kodeksu cywilnego? Jak poradzi sobie z brakiem pracowników? W jaki sposób przygotować się do nadchodzącej kumulacji inwestycji? Czy warto budować dla publicznych inwestorów? Dlaczego rynek potrzebuje niezależnego, profesjonalnego projektanta i inżyniera? Jakie technologie staną się atrakcyjną niszą dla rozwoju firm? Czy budownictwo to naprawdę męska domena, czy jednak w zarządzaniu nim rola kobiet rośnie?

“Na te i wiele innych niezwykle istotnych zagadnień przyszłości postaramy się znaleźć odpowiedź w gronie wybitnych ekspertów rynku budowlanego: prezesów, dyrektorów, właścicieli, reprezentantów administracji, inwestorów prywatnych w ramach II edycji Kongresu Budownictwa Polskiego, na który serdecznie Państwa zapraszam” –  Jan Styliński, prezes zarządu Polski Związek Pracodawców Budownictwa.

  • II Kongres Budownictwa Polskiego to największe wydarzenie merytorycznie dedykowane sektorowi budownictwa.
  • To tu spotykają się makroekonomia ze strategią dla branży budowlanej.
  • To tu eksperci, kluczowi przywódcy, praktycy i przedstawiciele świata nauki wspólnie pochylą się nad analizami i rekomendacjami rozwiązań dla administracji publicznej.

– Organizatorzy: Polski Związek Pracodawców BudownictwaGrupa MTP
– Program Kongresu: https://kongresbudownictwa.eu/pl/aktualnosci/program-kongresu-budownictwa-polskiego-2024/
– Rejestracja i sprzedaż biletów: https://kongresbudownictwa.eu/pl/dla-uczestnikow/wazne-informacje/bilety/
– Więcej informacji: www.kongresbudownictwa.eu

🔸Co: II Kongres Budownictwa Polskiego
🔸Gdzie: Muzeum Historii Polski w Warszawie
🔸Kiedy: 16-17.09.24

Save the date! Do zobaczenia we wrześniu.