🎉 W ostatnią sobotę karnawału – 10 lutego spotkaliśmy się na 🎊 6 Charytatywnym Balu Karnawałowym Budownictwa i Infrastruktury w Sheraton Grand Warsaw.

🎗 Jest nam niezmiernie miło, że byli Państwo naszymi Gośćmi i spędzili ten wyjątkowy wieczór z nami. Cieszymy się, że piękna tradycja Balu Charytatywnego jest kontynuowana, a Państwo przybyli tak licznie, aby w wyjątkowej atmosferze i doborowym towarzystwie nacieszyć się relacjami i zaczerpnąć oddechu.

🎀 Za co jeszcze dziękujemy? Za Państwa ogromne 💝 serca i hojność, za gigantyczne emocje podczas aukcji dzieł sztuki, za szalone licytacje… Dzięki nim zebrane dzieła odnalazły nowe domy, a nam udało się zebrać fantastyczną kwotę 📢 3️⃣ 2️⃣ 3️⃣ 0️⃣ 0️⃣ 0️⃣ zł, która zasili konto programu „#MłodeGłowy. Otwarcie o zdrowiu psychicznym”, prowadzonego przez Fundacja UNAWEZA Martyna Wojciechowska.

Ze strony Fundacja UNAWEZA były z nami znamienite Gościnie: Marta Grajeta-Świdzińska – członkini zarządu Fundacji, Zuzanna Tuliszka i Martyna Wojciechowska – co prawda wirtualnie, ale z ekranu przekazała kilka słów uczestnikom Balu – https://lnkd.in/ddBq-x6s

Pełną emocji aukcję poprowadziła po raz kolejny absolutnie genialna Anita Wolszczak-Karasiewicz z Art in House Auction House and Online Gallery.

Jeszcze raz – są Państwo wspaniali! 👏👏👏 Dziękujemy!