? W ostatnią sobotę karnawału – 10 lutego spotkaliśmy się na ? 6 Charytatywnym Balu Karnawałowym Budownictwa i Infrastruktury w Sheraton Grand Warsaw.

? Jest nam niezmiernie miło, że byli Państwo naszymi Gośćmi i spędzili ten wyjątkowy wieczór z nami. Cieszymy się, że piękna tradycja Balu Charytatywnego jest kontynuowana, a Państwo przybyli tak licznie, aby w wyjątkowej atmosferze i doborowym towarzystwie nacieszyć się relacjami i zaczerpnąć oddechu.

? Za co jeszcze dziękujemy? Za Państwa ogromne ? serca i hojność, za gigantyczne emocje podczas aukcji dzieł sztuki, za szalone licytacje? Dzięki nim zebrane dzieła odnalazły nowe domy, a nam udało się zebrać fantastyczną kwotę ? 3?? 2?? 3?? 0?? 0?? 0?? zł, która zasili konto programu ?#MłodeGłowy. Otwarcie o zdrowiu psychicznym?, prowadzonego przez Fundacja UNAWEZA Martyna Wojciechowska.

Ze strony Fundacja UNAWEZA były z nami znamienite Gościnie: Marta Grajeta-Świdzińska ? członkini zarządu Fundacji, Zuzanna Tuliszka i Martyna Wojciechowska – co prawda wirtualnie, ale z ekranu przekazała kilka słów uczestnikom Balu ? https://lnkd.in/ddBq-x6s

Pełną emocji aukcję poprowadziła po raz kolejny absolutnie genialna Anita Wolszczak-Karasiewicz z Art in House Auction House and Online Gallery.

Jeszcze raz ? są Państwo wspaniali! ??? Dziękujemy!