To już jutro! ? o godz. 20.00 spotykamy się na 6 Charytatywnym Balu Karnawałowym Budownictwa i Infrastruktury w Sheraton Grand Warsaw.

Ten piękny wieczór umili nam nie tylko towarzystwo wspaniałych Gości, rytmy światowych i polskich przebojów 20-lecia międzywojennego, ale także Państwa charakteryzacja nawiązująca do stylistyki lat 20. i lat 30.

?Lampasy i sztrasy, czyli lata 20., lata 30.? – w opcji kobiecej królują stylowe rekwizyty: długie perły, sukienki i dodatki wyszywane cekinami, chwosty, opaski zdobione piórami lub sztucznymi diamentami, efektowne boa, dłuższe rękawiczki, cygaretka czy wachlarz z piór.

W opcji męskiej to charakterystyczne dodatki: muszka i elegancka poszetka lub kwiatek w butonierce, kapelusz, biały szaliczek i rękawiczki, laseczka, cygaro, elegancki wąs, lakierowane buty z charakterystyczną białą nakładką.

Więcej podpowiedzi i tablicę inspiracji znajdą Państwo tu: https://pzpb.com.pl/6-charytatywny-bal-karnawalowy-lampasy-i-sztrasy-czyli-lata-20-lata-30-garsc-inspiracji/

Jeśli zabraknie Państwu inspiracji ? proszę się nie martwić. W Kąciku Stylu będą na Państwa czekać rekwizyty, które w kilka sekund zamienią Państwa kreacje w stylizacje sprzed 100 lat. A warto, ponieważ tuż po północy czekają Was nominacje na Królową i Króla Balu.

Oczywiście piękną tradycją każdego naszego Balu Charytatywnego jest aukcja dzieł sztuki pozyskanych od obiecujących polskich twórców.  Jakimi dziełami sztuki warto się zainteresować?  Niezależnie, czy zakup dzieła ma zapoczątkować tworzenie kolekcji, czy jest okazjonalnym nabytkiem, powinien on być przede wszystkim przyjemnością. Przed zakupem pracy warto zgromadzić informacje o autorze pracy, z których najważniejsze to wykształcenie artysty i jego obecność na rynku. Wielu artystów wyrabia z czasem charakterystyczny dla siebie styl, po którym na pierwszy rzut oka pracę można przypisać danemu twórcy. Listę dzieł znajdą Państwo tu: https://pzpb.com.pl/aukcja-dziel-sztuki/ oraz w Programie Wieczoru dostępnym na Państwa stolikach.

Przypominamy także, że środki finansowe zebrane podczas aukcji 6 Charytatywnego Balu Karnawałowego Budownictwa i Infrastruktury, zostaną przekazane jako wsparcie programu ?MŁODE GŁOWY. Otwarcie o zdrowiu psychicznym? prowadzonego przez Fundację UNAWEZA.
Projekt MŁODE GŁOWY opiera się na trzech kluczowych filarach, które mają ogromne znaczenie dla zdrowia psychicznego młodych ludzi. To właśnie oni otrzymują głos, szansę sięgnięcia po pomoc oraz narzędzia potrzebne do przezwyciężania kryzysu psychicznego. Celem programu jest uświadamianie młodzieży, czym jest pierwsza pomoc psychologiczna i dlaczego może ona uratować czyjeś życie. Więcej o Programie: https://mlodeglowy.pl/

Z góry dziękujemy za Państwa hojność i otwarte serca. ?Rób, co możesz, w miejscu, w jakim jesteś i z tym, co masz? – Theodor Roosevelt. Do zobaczenia już jutro

 

Z ostatniej chwili:

– do wsparcia Programu MŁODE GŁOWY dołączają kolejni ambasadorowie ? zobaczcie ich – https://www.facebook.com/reel/1355089835206406 . Cieszymy się, że możemy być w tym zacnym gronie.

– Projekt ?MŁODE GŁOWY. Otwarcie o zdrowiu psychicznym? został nominowany przez Słuchaczy w Plebiscycie MocArty RMF Classic 2023 w kategorii MocNa Rzecz! Swoje głosy można oddawać do 25.02 po linkiem https://www.rmfclassic.pl/mocarty-2023