Z przyjemnością informujemy, że decyzją Rady PZPB w poczet firm członkowskich ? członek zwyczajny została przyjęta firma SIGIS sp. z o.o.
Firma SIGIS działa w obszarze prowadzenia kompleksowych prac infrastrukturalnych, w tym w zakresie prac inżynieryjno-drogowych i kolejowych oraz gospodarki odpadami infrastrukturalnymi. Priorytetem firmy jest zapewnienie bezpieczeństwa obrotu odpadami infrastrukturalnymi. Sigis świadczy usługi kompleksowej obsługi budów w ww. zakresie na terenie całego kraju.

Ponadto grono wspierających firm członkowskich PZPB wzmocniły CAS sp. z o.o., Domański Zakrzewski Palinka sp.k., AON Polska Sp. z o.o.  oraz AMAGE Systems sp. z o.o.

CAS sp. z o.o. działa na rynku usług doradczych branży budowlanej skierowanych do uczestników procesu inwestycyjnego. Eksperci CAS oferują doradztwo kontraktowe oraz transakcyjne. W zakresie doradztwa kontraktowego firma oferuje: zapobieganie powstawaniu sporów i ich rozwiązywanie oraz usługi biegłych sądowych. W zakresie doradztwa transakcyjnego – wspiera partnerów w obszarze Technical Due Dilligence oraz wyceny nieruchomości. Eksperci CAS realizowali opinie m.in. dla  Narodowego Forum Muzyki, Stadionu Narodowego, II Linii Metra, dworca Łódź Fabryczna..

Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka jest największą, niezależną polską kancelarią prawniczą. Tworzy ją zespół ponad 170 ekspertów doradzających w ramach 9 praktyk i 40 specjalizacji. Posiada biura w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu. Klientami kancelarii są zarówno polskie, jak i zagraniczne przedsiębiorstwa oraz inwestorzy reprezentujący niemal wszystkie gałęzie gospodarki. Doradcy DZP są regularnie nagradzani i rekomendowani w krajowych, jak również w międzynarodowych opiniotwórczych rankingach branżowych.

Firma AON Polska jest częścią światowego koncernu AON plc, wiodącego dostawcy profesjonalnych usług doradztwa i rozwiązań w dziedzinach takich jak zarządzanie ryzykiem, emerytury i zdrowie. AON na świecie zatrudnia ponad 50 tys. osób w 500 biurach, w ponad 120 krajach. W Polsce AON działa od 1992, posiada biura: w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie i we Wrocławiu.
Specjalizuje się w zakresie zarządzania ryzykiem i usług pośrednictwa ubezpieczeniowego, dostarczając innowacyjnych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

AMAGE Systems to firma informatyczna, od 2016 r. dostarczająca rozwiązań dla branży budowlanej oraz zakładów przemysłowych/produkcyjnych. Rozwiązania firmy dają możliwość pełnego zarządzania zasobami na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. Rozwiązania Amage Systems wspierają osoby zarządzające placami budów w zakresie sprawnej koordynacji prac ze szczególnym naciskiem na obrót materiałów, nadzoru nad postępem budowy uwzględniając identyfikację elementów i montaże zgodnie z projektem wykonawczym.

Witamy w gronie firm członkowskich!