W ostatnią sobotę odbyła się czwarta edycja Wielkiego Charytatywnego Balu Infrastruktury i Budownictwa. W tym roku gościliśmy w klasycznych wnętrzach Sheraton Grand Warsaw.

Muzyka Orkiestry The Engineers Band i przeboje grupy coverowej Bala Band porywały naszych Gości do zabawy do białego rana. Pamiętajmy jednak, że nadrzędnym celem Balu Charytatywnego PZPB było wsparcie najmłodszych dzieciaków – podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, które jest z nami już czwarty rok.

Dzięki Wielkim Sercom naszych Gości udało nam się wylicytować wszystkie dzieła za imponującą kwotę 147.500 zł! To kolejny rekord aukcji ? dla przypomnienia ? w ubiegłym roku zebrana suma to nieco ponad 97.000 zł. Cała kwota zostanie oczywiście przekazana na rzecz Stowarzyszenia a o realizacji ustalonego celu będziemy jeszcze Państwa informować.

Bardzo dziękujemy Pani Anicie Wolszczak-Karasiewicz z domu aukcyjnego Art InHouse, która wspiera PZPB w pozyskiwaniu wspaniałych dzieł i z tak ogromnym entuzjazmem prowadzi aukcję a wszystkim Państwu ? za otwarte serca i umiejętność dzielenia się z tymi, którzy naszej pomocy tak potrzebuję.

Już wkrótce ? obszerna relacja z sobotniego Balu.