Szanowni Państwo,

Z radością informujemy, że środki finansowe zebrane podczas tegorocznej aukcji 6 Charytatywnego Balu Karnawałowego Budownictwa i Infrastruktury, zostaną przekazane dla Fundacji UNAWEZA, a dokładnie – jako wsparcie programu ?MŁODE GŁOWY. Otwarcie o zdrowiu psychicznym?.

O FUNDACJI UNAWEZA
Fundacja UNAWEZA została założona przez Martynę Wojciechowską w 2019 roku. Daje skrzydła podopiecznym poprzez wyrównywanie szans ekonomicznych, społecznych i prawnych. Zapewnia dostęp do edukacji, opieki medycznej oraz spełnia marzenia. Pomaga w Polsce i na krańcach świata. Teraz skupia swoje działania również na młodych ludziach w ramach projektu ?MŁODE GŁOWY. Otwarcie o zdrowiu psychicznym?.

Zainicjowany przez Fundację UNAWEZA Martyny Wojciechowskiej projekt MŁODE GŁOWY ma na celu rozwijanie u młodych ludzi poczucia sprawczości, wzmocnienie u nich poczucia własnej wartości oraz zachęcenie ich do korzystania z pomocy. Głęboko wierzymy, że cele te można osiągnąć tylko wtedy, gdy zaangażuje się w działanie zarówno młodych, jak i rodziców oraz nauczycieli. Zależy nam również na wspieraniu systemowych zmian, które przyczynią się do poprawy kondycji psychicznej dzieci i młodzieży oraz usprawnienia sektora wsparcia psychicznego młodych.

Ogromnie liczymy na Państwa otwarte serca i chęć pomocy, bo tegoroczny cel jest bliski wielu z nas.
Jesteśmy przekonani, że osiągnięcie tak wspaniałego progu finansowego, jak w ubiegłym roku jest w zasięgu ręki.
Serdecznie dziękujemy za Państwa hojność!

Więcej informacji znajdą Państwo znajdą Państwo tu: https://pzpb.com.pl/cel-charytatywny-balu/ oraz na www.mlodeglowy.pl.