Z przyjemnością informujemy, że do grona firm członkowskich PZPB dołączyły 3 nowe firmy.

  • TU Euler Hermes – działa na polskim rynku od 2004 roku, odpowiada za ubezpieczenia należności handlowych i gwarancje ubezpieczeniowe uznawane w Polsce i na świecie, analizy branżowe dla uczestników programu Euler Hermes. Firma zatrudnia 120 osób.
  • Hustro  – startup działający od 2019 r., tworzący oprogramowanie do zarządzania jakością, bezpieczeństwem i aspektami środowiskowymi projektów budowlanych. Za standaryzację danych i procesów, analitykę działań kontrolnych oraz ograniczanie ryzyk finansowych i prawnych Hustro zostało wybrane jednym z 10 najlepszych europejskich startupów budowlanych w 2021 roku przez Construction Tech Review. Jest dostępne na 43 placach budowy w trzech krajach.
  • Kancelaria KKLW Legal Kurzyński Wierzbicki – działa na rynku od 2017 r. Obecnie świadczy usługi doradcze w zakresie 3 podstawowych pionów biznesowych: Prawo, Finanse i Transakcje oraz Podatki, Księgowość i HR. Kancelaria posiada praktykę zajmującą się obsługą prawną procesów budowy i modernizacji infrastruktury ? w szczególności w zakresie zamówień publicznych, sporów kontraktowych, obsługi prawnej procesu inwestycyjnego, finansowania inwestycji infrastrukturalnych, doradztwa w zakresie PPP oraz restrukturyzacji i upadłości,

Dziękujemy za zaufanie i witamy w PZPB.