Branżowa debata na temat świadomości i wykorzystania BIM na wszystkich etapach procesu budowlanego. Najnowsze trendy i dane nt. rynku! To wszystko na Konferencji BIM Day 2019 ? Cyfrowa Budowa: https://www.bimday2019.pl, którą PZPB objęło patronatem instytucjonalnym. Właśnie ruszyła rejestracja!

Jakie trendy zdominują przyszłość polskiej architektury i budownictwa? Jak wygląda stopień adaptacji BIM w Polsce i jak się zmienił na przestrzeni ostatnich 4 lat? Jak skutecznie przenieść model BIM na etap realizacji i zarządzania? Czy nadszedł czas chmury? To tylko niektóre z zagadnień, które zostaną omówione podczas kolejnej edycji BIM Day. Do udziału w konferencji, Autodesk zaprasza wszystkich uczestników rynku architektoniczno-budowlanego: architektów, konstruktorów, instalatorów, wykonawców, deweloperów, inwestorów ? publicznych i prywatnych oraz wszystkich przedstawicieli administracji i instytucji rynku architektonicznego i budowlanego.

BIM Day 2019, to oprócz licznych prelekcji, prezentacji narzędzi oraz wystawy nowych technologii dla rynku ? również premiera raportu ?BIM, współpraca, chmura w polskim budownictwie?, której towarzyszyć będzie debata z udziałem zaproszonych ekspertów.