Z przyjemnością informujemy, że z początkiem 2021 roku na mocy uchwały Rady PZPB do grona Członków Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa zostały przyjęte kolejne firmy: Hunnebeck Polska sp. z o.o., JT S.A. i Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

Obecnie PZPB jest kluczową organizacją branżową w Polsce zrzeszającą 107 firm członkowskich. Witamy serdecznie i życzymy sukcesów!

Hunnebeck Polska sp. z o.o
Firma Hunnebeck jest jednym z wiodących międzynarodowych dostawców rozwiązań z zakresu deskowań, systemów wsporczych, rusztowań i technologii bezpieczeństwa do obiektów mieszkaniowych, komercyjnych, infrastrukturalnych i specjalnych. Na rynku krajowym działa od 1994 roku.

JT S.A.
JT S.A.  to firma budowlana, oparta na kapitale polskim, działająca na rynku od 1975 roku, początkowo jako  prywatne przedsiębiorstwo założone przez Janusza Tadeusiaka, przekształcone w 2007 roku w spółkę prawa handlowego. JT jest wiodącą firmą branży budowlanej realizującą kontrakty inżynieryjne z zakresu infrastruktury gazowej, paliwowej i wodno-kanalizacyjnej, w tym inwestycje strategiczne dla polskiego gazownictwa.

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
MTP to jeden liderów targowych w Polsce, działający od 1990 r. Od 2015 r. MTP sp. z o.o w 100% jest własnością miasta Poznania, a profil działalności firmy obejmuje organizację targów, konferencji, kongresów i eventów korporacyjnych, świadczenie usług aranżacji przestrzeni, usług gastronomicznych oraz wynajem obiektów innym organizatorom wydarzeń.