Z przyjemnością informujemy, że decyzją Rady PZPB w poczet firm członkowskich PZPB zostało przyjętych aż 5 nowych podmiotów.

➡️W charakterze członka zwyczajnego

  • Apritech sp. z o.o. – firma wykonawcza działająca w obszarze aranżacji i modernizacji wnętrz, przygotowania powierzchni pod klucz oferuje pełen zakres prac budowlanych i instalacyjnych wraz z dostawą wyposażenia, a także doradztwo techniczne i projektowe, ocenę kosztów i ryzyka inwestycji. Współpracuje z właścicielami budynków, zarządcami, najemcami, developerami, pośrednikami nieruchomości i inwestorami prywatnymi.
  • C&M sp. z o.o. – generalny wykonawca sanitarnych (HVAC) oferujący doradztwo, projektowanie, dostawę, montaż oraz serwis instalacji przemysłowych. Wśród dotychczasowych realizacji C&M znajdują się wielkopowierzchniowe hale produkcyjne, magazyny, centra dystrybucyjne, galerie handlowe, biurowce, fabryki (m.in.: LG, Tesla, Mercedes, Volkswagen, PepsiCo, Viessmann, Lidl)
  • GT Construction – generalny wykonawca budowlany działający w obszarze budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, kolejowego, ekologicznego czy energetycznego. Firma specjalizuje się w realizacji projektów specjalistycznych i wspierających ekologię np. m.in. montaż wież telekomunikacyjnych, linii energetycznych do farm wiatrowych, czy budowa podziemnych zbiorników retencyjnych.

➡️W charakterze członka wspierającego

PlanRadar – firma zajmująca się oprogramowaniem dla przedsiębiorstw, która oferuje platformę SaaS do zarządzania dokumentacją, zadaniami i komunikacją w projektach budowlanych i nieruchomościowych. Platforma PlanRadar umożliwia cyfryzację wszystkich codziennych procesów i komunikację zarówno na budowie, w biurze, jak i pomiędzy nimi. Spółka należy do PlanRadar GMBH z siedzibą w Wiedniu, posiadającej 16 oddziałów na 5 kontynentach: w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Azji i Australii.

➡️W charakterze członka zbiorowego

Fundacja Europejskie Centrum Certyfikacji BIM jest organizacją non profit, która łączy różne środowiska zainteresowane efektywnym wprowadzeniem technologii BIM w Polsce. Eksperci Fundacji to praktycy BIM pracujący w biurach projektów, firmach wykonawczych i po stronie zamawiającego w Polsce oraz w krajach, które już od kilku lat wprowadzają metodykę BIM.

Witamy w gronie członków Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa i dziękujemy za zaufanie!