Za nami przepiękny wieczór – w sobotę spotkaliśmy się na Piątym Balu Charytatywnym Budownictwa i Infrastruktury w Sheraton Grand Warsaw.

Po 3 letniej przerwie spowodowanej ograniczeniami pandemicznymi to niezwykłe wydarzenie zgromadziło prawie 200 osób reprezentujących największe firmy funkcjonujące w sektorze budownictwa, infrastruktury oraz branżach współpracujących.

Bardzo dziękujemy, że byli Państwo naszymi Gośćmi i zechcieli spędzić ten wieczór z nami. Dziękujemy za Państwa towarzystwo, długie formalne i nieformalne rozmowy, wspaniałe humory i doskonałą zabawę do rana w cudownej atmosferze.

Za co jeszcze chcieliśmy podziękować? Za Państwa OGROMNE i OTWARTE SERCA, za gigantyczne emocje podczas aukcji dzieł sztuki, za szalone licytacje… Dzięki nim zebrane dzieła odnalazły nowe domy, a Państwo ustanowili absolutny rekord – zebraliśmy aż 418.000 zł!!!

Nie znajdujemy słów, jakimi moglibyśmy podziękować wszystkim osobom licytującym, ale szczególne podziękowania i gratulacje składamy zwycięzcom reprezentującym firmy: Mota Engil, Budimex, PORR, Foamax, B-ACT, Ramirent oraz kancelarii SDZ Schampera, Dubois, Zając. To oni właśnie usłyszeli uderzenie młotka i magiczne słowo – sprzedane! Jesteście absolutnie wspaniali!

Poniżej pierwsza część fotoreportażu, na drugą zapraszamy już wkrótce.