Z przyjemnością informujemy, że decyzją Rady PZPB w poczet firm członkowskich ? członek zwyczajny zostały przyjęte dwie firmy: Arcadis sp. z o.o. i Keller sp. z o.o.

Arcadis jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu projektowania, doradztwa i inżynierii dla budownictwa, infrastruktury, środowiska i wody. Jako jedna z największych firm doradczo-inżynierskich na świecie (28 tys. specjalistów obecnych w ponad 40 krajach na świecie) dąży do rozwoju infrastruktury oraz budownictwa w myśl zrównoważonego rozwoju, kładąc szczególny nacisk na potrzeby społeczne mieszkańców miast przy równoczesnym uwzględnieniu środowiska naturalnego. Na polskim rynku firma działa od 2001 r.

Keller Polska jest częścią międzynarodowej grupy Keller notowanej na giełdzie w Londynie.
Spółka zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem specjalistycznych robót geotechnicznych, hydrotechnicznych, konstrukcji oporowych oraz głębokich wykopów. Realizuje projekty zarówno małe jak i duże, mające istotne znaczenie dla gospodarki. Firma pracuje głownie jako podwykonawca, ale realizuje również zamówienia publiczne  w sektorze hydrotechnicznym jako GW. W Polsce działa na rynku budowlanym od 25 lat. Firma posiada 6 biur regionalnych.

Dziękujemy za zaufanie i witamy w gronie PZPB.