30 stycznia odbędzie się Forum BUILD4FUTURE, a 31 stycznia – Międzynarodowa Konwencja Polska-Ukraina. Oba wydarzenia odbędą się w Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i będą towarzyszyć Międzynarodowym Targom Budownictwa i Architektury BUDMA 2023.
Forum Gospodarcze Budownictwa BUILD4FUTURE to dwudniowe spotkanie kluczowych przedstawicieli sektora budownictwa, poruszające najważniejsze tematy związane z szansami i zagrożeniami na rynku budowlanym w Polsce i Europie.

FORUM GOSPODARCZE BUDOWNICTWA BUILD4FUTURE, 30.01.2023.
WAŻNE PYTANIA – MERYTORYCZNE ODPOWIEDZI

Co czeka sektor budownictwa w 2023 roku i kolejnych latach? Jaka jest sytuacja makroekonomiczna w budownictwie? Czy kryzys spowoduje kolejne straty w firmach budowlanych? Czy nastąpi fala upadłości? Jakie są szanse na dalszy rozwój? Jakie perspektywy ma budownictwo mieszkaniowe i infrastrukturalne, a jakie przemysł materiałów budowlanych, urządzeń i maszyn?

MIĘDZYNARODOWA KONWENCJA BUDOWNICTWO POLSKA-UKRAINA, 31.01.2023
POLSKO-UKRAIŃSKIE SZANSE

Drugi dzień Build4Future to pierwsze w Polsce spotkanie przedstawicieli branży budowlanej z krajów Europy Zachodniej i Skandynawii poświęcone możliwościom współpracy przy odbudowie Ukrainy. Konwencja odpowie na wiele zagadnień związanych z opcjami współpracy z ukraińskim sektorem budownictwa, ze wsparciem rządowym dla polskich firm budowlanych, wsparciem finansowym wejścia na rynek ukraiński oraz z ubezpieczeniami i gwarancjami.

Forum i Konwencja współorganizowane są przez Grupę MTP oraz Polski Związek Pracodawców Budownictwa, przy wsparciu merytorycznym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

👉 Więcej informacji – https://build4future.pl/pl/
👉 Bilety – https://mtp-link.pl/ircax
👉 Odwiedź Targi BUDMA – https://budma.pl/pl/