Dobrych informacji ciąg dalszy – decyzją Rady PZPB w poczet firm członkowskich PZPB w charakterze członka wspierającego przyjęte zostały cztery podmioty:

  • Profika Broker sp. z o.o. – Grupa Profika to doświadczony broker ubezpieczeniowy, który zapewnia firmom kompleksową ochronę ubezpieczeniową i eksperckie doradztwo w jednym.
  • BFF Polska SA – spółka należąca do BFF Banking Group – największego niezależnego specjalistycznego podmiotu finansowego we Włoszech i wiodącej instytucji w Europie. Specjalizuje się w faktoringu i pożyczkach, usługach związanych z instrumentami kapitałowymi, bankowością i płatnościami korporacyjnymi. Grupa działa we Włoszech, Polsce, Hiszpanii, Portugalii, Słowacji, Czechach, Grecji, Chorwacji i Francji. BFF Polska działa od 2006 r.
  • CCM sp. z o.o. – oferuje szeroki zakres usług doradczych, skierowanych do wszystkich uczestników procesu budowlanego na każdym etapie realizacji projektu (doradztwo kontraktowe, zarządzanie realizacją inwestycji, administrowanie kontraktem oraz zarządzanie roszczeniami). CCM działa w obszarze budownictwa infrastrukturalnego, zwłaszcza drogowego i kolejowego.
  • SSW Pragmatic Solutions Spaczyński, Szczepaniak, Okoń sp.k ? firma oferująca doradztwo prawne i podatkowe dla firm ze wszystkich branż i sektorów na różnym poziomie rozwoju. SSW działa od 2009 r.

Z niecierpliwością czekamy na wspólne projekty!