Z przyjemnością informujemy, że decyzją Rady PZPB w poczet firm członkowskich ? członek zwyczajny zostały przyjęte cztery firmy: Defero sp. z o.o., Komatsu Poland sp. z o.o., Somfy sp. z o.o. i Volvo Maszyny Budowlane Polska sp. z o.o.

Defero – firma budowlana prowadząca działalność od 2015 r., oferująca usługi obejmujące budowy obiektów użyteczności publicznej, komercyjnych, przemysłowych oraz mieszkaniowych, a także rozbudowy i modernizacje wszelkich typów budynków i budowli, przede wszystkim dla zamawiającego publicznego.

Komatsu Poland – wyłączny dystrybutor maszyn budowalnych Komatsu na terenie Polski od 2006 r. Firma oferuje usługi obejmujące najem długoterminowy, sprzedaż maszyn nowych i używanych, pomoc w optymalnym doborze sprzętu, pakietu gwarancji i usług serwisowych oraz finansowania. Komatsu to także dystrybutor maszyn przeładunkowych Sennebogen oraz kruszarek, przesiewaczy i przenośników taśmowych Terex Finlay.

Somfy – od 1996 r. oferuje rozwiązania w zakresie automatyki domowej i smart home. Somfy to światowy producent napędów i systemów sterowania do rolet, osłon i bram w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Somfy działa obecnie w ponad 60 krajach i jest światowym liderem branży automatyki okiennej dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego.

Volvo Maszyny Budowlane działa na rynku od 2004 r. Jest wyłącznym autoryzowanym dealerem maszyn budowlanych Volvo w Polsce. Firma oferuje sprzedaż i wynajem maszyn budowlanych Volvo, sprzedaż części zamiennych, usług serwisowych oraz kompleksowych rozwiązań Volvo Construction Equipment.

Dziękujemy za zaufanie i witamy w gronie PZPB.