Przed nami XV edycja Konferencji Infrastruktura Polska i Budownictwo, podczas której Jan Styliński ? Prezes Zarządu PZPB weźmie udział w dyskusji panelu Zamówienia Publiczne.

Paneliści zastanowią się:
– Jak zbudować konstruktywne relacje z Zamawiającym we wszystkich obszarach i pogłębić współpracę między inwestorami publicznymi a stroną wykonawczą w nowym rozdaniu?
– Jak usprawnić zasady zamówień publicznych na polskim rynku budowlanym i przybliżyć go do modelu właściwego dla gospodarek krajów zachodnich?
– Czy zrównoważenie warunków kontraktowych w zamówieniach publicznych zwiększyłoby skłonność sektora finansowego do większego zaangażowania w sektor budownictwa?
– Czy gwarancje bankowe i ubezpieczeniowe są najlepszą formą zabezpieczenia realizacji projektu.

W drugiej części dnia warto wysłuchać debaty panelu 3 – Okrągły stół polskiego budownictwa, którego moderatorem jest Konrad Wyrwas ? Dyrektor Strategii Rozwoju PZPB
?Jego Gośćmi będą:
Jorge Calabuig Ferre ? Wiceprezes Zarządu Mostostal Warszawa S.A.
Marek Chraniuk ? Prezes Zarządu PKP Intercity
Piotr Kledzik ? Prezes Zarządu PORR Polska
– Hubert Nowak ? Prezes Urząd Zamówień Publicznych
Artur Popko ? Prezes Zarządu Budimex
– Wojciech Trojanowski ? Członek Zarządu STRABAG

Polski Związek Pracodawców Budownictwa jest Patronem Honorowym Infrastruktura Polska i Budownictwo organizowanej przez Executive Club a Jan Styliński wieloletnim członkiem Kapituły Konkursowej Diamenty Infrastruktura i Budownictwo.