Technologia przenika do procesów biznesowych, obiegu dokumentacji oraz cennych informacji przedsiębiorstw. Wraz z rozwojem i proliferacją technologii, rośnie ryzyko związane z zaburzeniami ciągłości działań przedsiębiorców z powodu incydentów cyberbezpieczeństwa. Nasilające się działania ataków hakerów na podmioty gospodarcze prowadzą do konieczności sporządzenia wewnętrznych procedur cyberbezpieczeństwa i ochrony tajemnic przedsiębiorstwa oraz analizy ewentualnych obowiązków wynikających z obecnego brzmienia ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, projektowanej dyrektywy NIS 2 oraz projektowanego rozporządzenia DORA.

Wszystkie te tematy omówimy podczas webinaru ?Cyberbezpieczeństwo i ubezpieczenia? organizowanego we współpracy exito Broker i SSW Pragmatic Solutions.

Prelegenci:

  • Jakub Kubalski, Partner SSW Pragmatic Solutions – pomaga przedsiębiorcom wykorzystywać najnowsze technologie w sposób bezpieczny, a zarazem efektywny kosztowo i czasowo. Doradza zarówno w zakresie sporządzania odpowiedniej dokumentacji, procedur i regulaminów przygotowującej organizację na wypadek incydentu, jak również w razie wystąpienia incydentu.
  • Kacper Mleczak, Wiceprezes Zarządu exito Broker – jest odpowiedzialny za projekt w ramach struktury exito Broker oraz grupy PIB Poland.
  • Daria Franczak, exito Broker – jako broker ubezpieczeniowy w Biurze Ubezpieczeń Finansowych aranżuje ochronę dla klientów w zakresie cyberubezpieczeń.

Zgłoszenie udziału:

– Zgłoszenia uczestnictwa w spotkaniu prosimy rejestrować pod linkiem: https://pzpb.sorga.pl/rekrutacja?r=Warsztaty . Każde otrzymane zgłoszenie jest potwierdzone odrębnym mailem.
– Informacji organizacyjnych udzieli: Eliza Kruppik, e.kruppik@pzpb.com.pl, tel. 607 780 820
– Udział w webinarze jest bezpłatny.