Z ogromną przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy rekrutację do I edycji programu mentoringowego Młodzi Liderzy Budownictwa, który tworzony jest pod egidą Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa! Zapraszamy do podzielenia się informacją o tym programie ze wszystkimi, którzy mogą być zainteresowani udziałem w tegorocznej edycji programu Młodzi Liderzy Budownictwa.

Ta nowatorska na rynku budowlanym inicjatywa, skierowana jest do pracowników z sektora budowlanego poniżej 35 roku życia oraz studentów najlepszych uczelni publicznych oraz prywatnych i ma na celu połączenie młodych profesjonalistów z liderami branży, którzy podzielą się swoim bogatym doświadczeniem i wskazówkami praktycznymi.

I edycja programu będzie polegała przede wszystkim na cyklicznych warsztatach merytorycznych prowadzonych przez liderów pełniących kluczowe role w swoich organizacjach, a także zewnętrznych ekspertów.

Wszystkie szczegóły o programie Młodzi Liderzy Budownictwa oraz procedurze rekrutacyjnej można znaleźć w zakładce Młodzi Liderzy Budownictwa – https://pzpb.com.pl/mlodzi-liderzy-budownictwa/.

Przyjmowanie zgłoszeń trwa tylko do 30 kwietnia 2023 r. (godz. 23:59)! – https://pzpb.com.pl/rekrutacja/

???

Zapraszamy również do śledzenia profilu Młodzi Liderzy Budownictwa na LinkedIn (https://www.linkedin.com/company/mlodzi-liderzy-budownictwa), gdzie publikowane będą bieżące informacje o tej inicjatywie.

???

Partnerzy merytoryczni: DWF (Poland); Bridge for business; Akademia Leona Koźmińskiego (Kozminski University); Politechnika Warszawska

Partnerzy branżowi: Izba Gospodarcza Transportu Lądowego; Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska; Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa

Partnerzy medialni: Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o.; Executive Magazine; Wydawnictwo Rynek Kolejowy