Szanowni Państwo, podczas tegorocznych Targów Budma serdecznie zapraszamy na wspólne stoisko Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa i Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonie nr 3 (stoisko nr 15, po lewej stronie od głównego wejścia).

Dlaczego wspólne? Ponieważ wyjątkowo w tym roku będzie to miejsce, gdzie przy pachnącej kawie będą mogli się Państwo zapoznać ze szczegółami nadchodzącego Kongresu Budownictwa Polskiego, który już za 2 miesiące odbędzie się właśnie tu ? w Poznaniu. Opowiemy Państwu o obszarach tematycznych i programie tego wyjątkowego dla branży wydarzenia.

Ponadto zapraszamy do spotkania z naszymi ekspertami i wyjątkowymi Gośćmi, aby porozmawiać o sektorze budownictwa, analizach, tendencjach i prognozach rozwoju branży.

Wśród Gości specjalnych i ekspertów znajdą się m.in.

  • Piotr Kledzik ? Prezes Zarządu PORR SA ? jednej z największych spółek generalnego wykonawstwa w Polsce, Przewodniczący Rady PZPB i Prezydent Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie oraz Członek Zarządu PORR Bau ? zapraszamy do rozmów już 1 lutego w godz. 15.00 ? 16.30
  • Jan Styliński ? Prezes Zarządu PZPB ? adwokat, v-ce prezes Polskiego Klastra Eksporterów Budownictwa, v-ce przewodniczący Federacji Przedsiębiorców Polskich. Specjalizuje się w rynku budowlanym i procesie inwestycyjnym, w szczególności w projektach koncesji na roboty budowlane, Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, umowach FIDIC, procedurach przetargowych i regulacjach rynku budowlanego. Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Kongresu Budownictwa Polskiego czeka na Państwa przez 3 dni od 1 do 3 lutego.
  • Angelika Szufel ? adwokat, ekspert w Praktyce Infrastruktury i Finansowania Projektów w kancelarii CMS. Przewodnicząca Okrągłego Stołu Kongresu Budownictwa Polskiego, który opracowuje aspekty prawne i środowiskowe w budownictwie, w tym raportowanie ESG. Pani Mecenas zaprasza do rozmów 3 lutego przez cały dzień.

Do zobaczenia na Budmie ? pawilon 3, stoisko nr 15 oznaczone jako Kongres Budownictwa Polskiego