W następny czwartek 12 kwietnia odbędzie się śniadanie doradcze ?PrintPack ? innowacyjny system druku i powielania dokumentacji budowlanej?.
Czym jest PrintPack? To innowacyjny system obsługi zleceń poligraficznych dedykowany dla branży budowlanej. To szybka i transparentna wycena, kontrola kosztów i monitoring zlecenia.
Podczas spotkania zostanie omówiona specyfika zamówień poligraficznych w branży budowlanej z analizą ekstremalnych przypadków i zaprezentowany system PrintPack, czyli rozwiązanie służące optymalizacji kosztów przy zachowaniu szybkiej realizacji zleceń. Pod koniec spotkania sprawdzimy online funkcjonowanie systemu PrintPack. Prelegentami będą: Rafał Bałdys ? Rembowski, v-ce prezes PZPB i Marcin Jaszczerski, partner GRASP24

Do udziału w bezpłatnym śniadaniu i otwartej dyskusji szczególnie zapraszamy: dyrektorów finansowych, dyrektorów działów sprzedaży, głównych księgowych, pracowników działów controlingu i zakupów, kierowników kontraktów?
Zgłoszenie udziału:
? Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko osoby uczestniczącej, jej stanowisko i nazwę firmy oraz adres e-mail prosimy przesyłać na adres: sniadanie@pzpb.com.pl.
? Każde zgłoszenie jest rejestrowane a jego otrzymanie zostaje potwierdzane odrębnym mailem.
? Udział w śniadaniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o rejestracji decyduje kolejność otrzymywanych zgłoszeń.

Informacji organizacyjnych udzieli: Eliza Kruppik, e.kruppik@pzpb.com.pl, tel. 607 780 820

[gview file=”https://pzpb.com.pl/wp-content/uploads/2018/04/śniadanie-doradcze-PrintPack-12.04.pdf”]