Każdy inwestor planujący realizację przedsięwzięcia budowlanego ? obojętnie, czy mowa o budynku, obiekcie drogowym, czy mostowym ? musi wiedzieć, jak ważnym etapem realizacji inwestycji jest wybór podwykonawcy, który zaprojektuje zamierzenie zgodnie z wytycznymi i wymaganiami inwestora oraz sporządzi dokumentację projektową. Co powinno znaleźć się w umowie o prace projektowe? W jakiej formie powinna zostać zawarta? Na co inwestor powinien zwrócić szczególną uwagę?

Podczas webinaru zostanie przedstawiona podstawowa wiedza dotycząca umowy o prace projektowe. Omówione zostaną niezbędne elementy umowy o prace projektowe oraz wybrane dodatkowe postanowienia, jakie może zawierać.

Agenda:

  1. Niezbędne postanowienia umowy o prace projektowe
  2. Dodatkowe postanowienia umowy o prace projektowe

Spotkanie skierowane jest szczególnie do: członków zarządu, szefów działów prawnych, prawników, kierowników projektów, kierowników budów, osób, które zaangażowane są w procesy budowlane na różnych ich etapach.

Prelegent:

Piotr Jarzyński ? wspólnik w Kancelarii Prawnej Jarzyński & Wspólnicy. Specjalizuje się w obsłudze spraw dotyczących nieruchomości i inwestycji budowlanych, w szczególności w zakresie postępowań o wydanie warunków zabudowy, pozwoleń na budowę oraz legalizacyjnych. Doradza kompleksowo przy przygotowaniu i realizacji inwestycji budowlanych. Autor artykułów dotyczących zagadnień z zakresu nieruchomości i inwestycji budowlanych. Jest redaktorem i współautorem książki pt. ?Inwestycje budowlane w praktyce?.

Zgłoszenie udziału:

– Prosimy rejestrować pod linkiem: https://pzpb.sorga.pl/rekrutacja?r=Warsztaty. Każde otrzymane zgłoszenie jest potwierdzone odrębnym mailem.
– Udział w webinarze jest bezpłatny. Za udział w wydarzeniu można uzyskać punkty szkoleniowe w ramach obowiązku doskonalenia zawodowego.
– Informacji organizacyjnych udzieli: Eliza Kruppik, e.kruppik@pzpb.com.pl, tel. 607 780 820