Cyberprzestępczość stała się globalnym zagrożeniem dla wszystkich firm, niezależnie od granic państwowych, wielkości czy branży. Jakie zagrożenia cybernetyczne wiążą się z uzależnieniem od technologii?

Już 8 lipca o godz. 10.00  wspólnie z GrECo – firmą członkowską PZPB oraz Crawford Polska zapraszamy na webinar, na którym przedstawiona zostanie duża dawkę praktycznej wiedzy dot. cyberbezpieczeństwa i ubezpieczenia ryzyk cybernetycznych. Szczegóły poniżej.

Podczas spotkania omówimy:

Jakie zagrożenia cybernetyczne wiążą się z uzależnieniem od technologii?

  • ryzyko utraty danych,
  • utrata kontroli nad kluczowymi systemami
  • ryzyka wymuszenia cybernetycznego.

Dziś firmy dzieli się na te, które już padły ofiarą ataku cybernetycznego i te, które wkrótce padną jego ofiarą, niezależnie od poziomu zabezpieczeń. Cennym wsparciem dla przedsiębiorstwa w przypadku wystąpienia takiego zdarzenia może być ubezpieczenie ryzyk cybernetycznych, które złagodzi finansowe skutki incydentu, a także zapewni szeroki wachlarz usług zmierzających do ograniczenia jego skutków.

GrECo jako międzynarodowy broker ubezpieczeniowy i reasekuracyjny przygotowało dedykowane rozwiązanie w zakresie tego ubezpieczenia, w szczególności dla branży budowlanej.  Gościem specjalnym spotkania będzie Marcin Janicki – Country Manager Crawford Polska.

Zgłoszenie udziału:

– Zgłoszenia uczestnictwa w spotkaniu prosimy rejestrować pod linkiem:  https://pzpb.sorga.pl/rekrutacja?r=Warsztaty. Każde otrzymane zgłoszenie jest potwierdzane odrębnym mailem.
– Dzień przed spotkaniem zarejestrowani Uczestnicy otrzymają link z zaproszeniem na spotkanie na platformie Microsoft Teams
– Informacji organizacyjnych udzieli: Eliza Kruppik, e.kruppik@pzpb.com.pl, tel. 607 780 820

Program do pobrania: Ryzyko cyberprzestępczości w firmach budowlanych ? ubezpieczenie ryzyk cybernetycznych ? webinar 8.07, godz. 10.00-12.00