czwartek 5 kwietnia o godz. 10.30 PZPB organizuje kolejne śniadanie doradcze, tym razem poświęcone tematowi ?Zmiany w podatkach dochodowych i VAT w 2018 r.?, które zostanie poprowadzone przez radców prawnych, doradców podatkowych i aplikantów z kancelarii Hogan Lovells.
W programie m.in. w zakresie podatku VAT – mechanizm podzielonej płatności, podmioty uprawnione + skutki dla sprzedawców i usługodawców, nowe zasady ustalania dochodu osób prawnych, nowe warunki dla założenia PGK i aspekty związane z utratą statusu PGK, cienka kapitalizacja kosztów finansowania, zmiana tzw. klauzuli nieruchomościowej, zmiany w PIT?
Do udziału w śniadaniu podatkowym i otwartej dyskusji szczególnie zapraszamy: dyrektorów finansowych, reprezentantów działów prawnych, finansowych / księgowych, osoby odpowiedzialne za rozliczenia podatkowe

Zgłoszenie udziału:
? Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko osoby uczestniczącej, jej stanowisko i nazwę firmy oraz adres e-mail prosimy przesyłać na adres: sniadanie@pzpb.com.pl.
? Każde zgłoszenie jest rejestrowane a jego otrzymanie zostaje potwierdzane odrębnym mailem.
? Udział w śniadaniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o rejestracji decyduje kolejność otrzymywanych zgłoszeń.

Informacji organizacyjnych udzieli: Eliza Kruppik, e.kruppik@pzpb.com.pl, tel. 607 780 820

Śniadanie podatkowe – sprawdź szczegóły